تاریخچه کفش بهشتیان

 

در سال 1329 شرکت کفش بهشتیان توسط آقای سید حسین حسینی بهشتیان تاسیس شد. در آن زمان ایران در مراحل اولیه ی توسعه ی صنعتی و ساخت و تولید بود و تنها چند کارخانه مانند سیمان ، شکر، فولاد و نساجی وجود داشت.
آقای بهشتیان با بهره گیری از تجربه ی چندین ساله و بکارگیری هنر دست استادکاران مجرب شروع به تولید محصولات جدید چرمی از قبیل انواع کفش مردانه و زنانه ی دست دوز و انواع سندل چرمی نمود.

 


 
 در سال 1378 آقای مهندس سید مهدی حسینی بهشتیان مدیریت را با ایده های جدید و کیفیت گرا در دست گرفت. با کمک چهل سال تجربه ی پدر (جناب آقای سید حسین حسینی بهشتیان) و سیستم جدید پسر، شرکت کفش بهشتیان رو به وسعت و افق تازه گام نهاد.
استفاده از ماشین آلات پیشرفته تولید کفش در سطح جهانی و تکیه بر علم روز دنیا باعث شد کفش بهشتیان طی 6 دهه اخیر با وجود فراز و نشیب هایی که گریبان گیر این صنعت است همچنان به فعالبت خود ادامه دهد.

امروزه شرکت کفش بهشتیان با بیش از 150 نیروی انسانی و 12 شعبه ی فروشگاهی در شهر اصفهان قرار دارد و در کنار فروش فروشگاهی، بخش عمده ای از فعالیت این شرکت به تولید کفش های ایمنی و صنعتی اختصاص یافته است و از برجسته ترین تامین کنندگان کفش ایمنی برای صنایع بزرگی همچون نفت ، گاز ، نیروگاه ها ، معادن و غیره می باشد
ما در بهشتیان به عنوان یک خانواده ی همچنان پا بر جا و فعال در اصفهان و همچنین یکی از بهترین ها در ایران ، به خود میبالیم...

 

خانم ها        آقایان     
 

 

سبد خرید

کالایی در سبد نیست

ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

جستجو